Jak uzyskać aż 6 godzin satysfakcji
Uncategorized

Jak uzyskać aż 6 godzin satysfakcji

Kamagra będąc tańszym zamiennikiem popularnej „viagry” na rynku dostępna jest w różnych wariantach. Wskazane jest, by lekarz pomógł dobrać dawkę najlepiej dostosowaną do twoich potrzeb. Decydującym czynnikiem przy wyborze odpowiedniej pigułki będzie nie tylko twój wiek, lecz również prowadzony przez ciebie styl życia, a także skala problemu, z jakim się borykasz.

Ważna jest również dieta, gdyż działanie Kamagry może być osłabione przy spożyciu tłustych pokarmów, a także przy spożyciu dużej ilości alkoholu- bezpieczna ilość to piwo lub 1 lampka wina.

Kamagrę najlepiej spożyć na 30-60 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Dostępna jest ona w trzech różnych dawkach. Jeżeli problem jest nieznaczny lub zwyczajnie chcesz wydłużyć czas stosunku, możesz spróbować najmniejszą z dostępnych dawek- 25mg Kamagry. To rozwiązanie wydaje się dobre również, jeśli obawiasz się wystąpienia działań niepożądanych. Najczęstsze dawkowanie Kamagra na początku przygody z lekami na potencję to 50mg Kamagry. Jeżeli nie spełni ona twoich oczekiwań, w razie potrzeby możesz ją zmniejszyć lub zwiększyć do 100mg Kamagry. Badania kliniczne potwierdzają skuteczność tej dawki u ponad 80% badanych klientów.

Źródło – https://viagra.edu.pl/kamagra.html

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *